Urnik Šole košarke  ~ BREZPLAČNO ~

III. OSNOVNA ŠOLA
ponedeljek
torek telovadnica – 2. triada  4,5,6 razred Miha Čmer 13.35-14.15
sreda
četrtek
petek telovadnica – 1. triada 1,2,3 razred Miha Čmer 13.35-14.15
OSNOVNA ŠOLA LAVA
četrtek telovadnica – 1. triada 1,2,3 razred Domen Kurent 14.30-15.30
četrtek telovadnica – 2. triada 4,5,6 razred Domen Kurent 15.30-16.30
II. OSNOVNA ŠOLA CELJE
torek telovadnica – 1. triada 1,2,3 razred Peter Jovanovič 16.30-17.30
četrtek telovadnica – 2. triada 4,5,6 razred Peter Jovanovič 17.30-18.30
OSNOVNA ŠOLA FRANA ROŠA CELJE
sreda telovadnica – 1. triada 1,2,3 razred Miha Čmer 15.00-16.00
sreda telovadnica – 2. triada 4,5,6 razred Miha Čmer 16.00-17.00
I.OSNOVNA ŠOLA CELJE 
sreda telovadnica – 1. triada 1,2,3 razred Robi Ribežl 14.30-15.30
sreda telovadnica – 2. triada 4,5,6 razred Robi Ribežl 15.30-16.30

 

Urnik klubske košarke

Igriva košarka (vadba za otroke, stare 5, 6 in 7 let)

Trenerji: Robi Ribežl

ponedeljek
torek II.OŠ – Robi Ribežl  17.30-19.00
sreda
četrtek
petek

Najmlajši pionirji U-9 

Trener: Husein Kahvedžić

ponedeljek GCC  14.00-15.00
torek
sreda  GCC  14.00-15.00
četrtek
petek

Najmlajši pionirji U-11

Trener: Miha Čmer

ponedeljek
torek III.OŠ ob 16.30
sreda
četrtek III.OŠ ob 16.30
petek OŠ Frana Roša ob 17.30

Mlajši pionirji U-13

Trener: Husein Kahvedžić

ponedeljek OŠ Glazija ob 16.00
torek Srednja zdravstvena šola Celje ob 17.30
sreda Srednja zdravstvena šola Celje ob 16.00
četrtek Srednja zdravstvena šola Celje (skupaj U13 in U15) ob 17.30
petek Glazija ob 16.00

Starejši pionirji U-15

Trener: Husein Kahvedžić

ponedeljek Srednja zdravstvena šola Celje ob 17.30
torek Srednja zdravstvena šola Celje ob 17.30
sreda Srednja zdravstvena šola Celje ob 17.30
četrtek Srednja zdravstvena šola Celje (skupaj U13 in U15) ob 17.30
petek Gimnazija Celje Center 14.00 – 15.30

Kadeti U-17 in Mladinci U-19

Trenerja: Miloš Sagadin, Robi Ribežl

ponedeljek

Gimnazija Celje Center

Srednja zdravstvena šola Celje

ob 6.30

ob 16.00

torek

Gimnazija Celje Center

Gimnazija Celje Center

ob 6.30

ob 15.30

sreda OŠ Glazija ob 18.00
četrtek Srednja zdravstvena šola Celje ob 16.00
petek

Gimnazija Celje Center

Srednja zdravstvena šola Celje

ob 6.30

ob 16.00